Vandretrofeer samlagsmesterskap bane

Mesterskapskruset: (Sølvvase): Vinnes etter 3 aksjer

Arrangør
1988Aril TollånesBeiarn338 pLakså
1989Ole Johnny RøstvoldBodø østre331 p
1990Thor ØstremBodø østre340 pBodø østre
1991Jan Erik AasheimBodø østre335 pSandhornøya
1992Ole Johnny RøstvoldBodø østre338 p
1993Tore Andre NilsenValnesfjord341 pRøsvik
1994Lars FossumValnesfjord342 pHalsa
1995Lennart LarsenValnesfjord343 pSaltdal
1996Jøran MeåsBodø østre339 pLakså
1997Per Ove RøkkeBodø østre345 pBodø østre
1998Bård Johan FurnesBodø østre344 pViken
1999Arnt-Erik AuneBeiarn346 pValnesfjord
2000Arnt-Erik AuneBeiarn348 pSandhornøya
2001Tor HansenLakså339 pGildeskål
2002Arnt-Erik AuneBeiarn344 pRøsvik
2003Arnt-Erik AuneBeiarn342 pViken
2004Jan Erik AasheimBodø østre343 pBodø østre
2005Arnt-Erik AuneBeiarn341 pLakså
2006Asle BentsenSaltdal341 pSandhornøya
2007Arnt-Erik AuneBeiarn345 pGildeskål
2008Bård Johan FurnesBodø østre345 pSaltdal
2009Arnt-Erik AuneBeiarn346 pValnesfjord
2010Arnt-Erik AuneBeiarn344 pLakså
2011Jan Erik AasheimBodø østre345 pValnesfjord
2012Gøran HelgesenValnesfjord344 p
2013Gøran HelgesenValnesfjord342 pBodø østre
2014Bård Johan FurnesBodø østre342 pValnesfjord
2015Gøran HelgesenValnesfjord346 pLakså*
2016Arnt-Erik AuneBeiarn346 pSaltdal**
2017Arnt-Erik AuneBeiarn347 pBodø østre
2018Simon SørgårdSørfjord & Omegn348 pValnesfjord
2019Simon SørgårdSørfjord & Omegn343 pLakså
2020Hege K. Aune JørgensenBeiarn344 pSaltdal
*Til odel og eie – **Nytt trofe/sølvvase

Samlagsstevnet 15-skudden:

1985Aril TollånesBeiarn143 p
1986Lars FossumValnesfjord141 p
1987Aril TollånesBeiarn144 p
1988Jonny JohansenBodø østre144 p
1989Rune BerglundBodø østre141 p
1990Dagfinn StrømSaltdal145 p
1991Jan Erik AasheimBodø østre145 p
1992Ole Johnny RøstvoldBodø østre146 p
1993Tore Andre NilsenValnesfjord145 p
1994Hallgeir HuseValnesfjord146 p
1995Per Ove RøkkeBodø østre145 p
1996Asle BentsenSaltdal144 p
1997Per Ove RøkkeBodø østre147 p
1998Rune ÅsbakkRøsvik147 p
1999Arnt-Erik AuneBeiarn147 p
2000Arnt-Erik AuneBeiarn148 p
2001Tor HansenLakså146 p
2002Arnt-Erik AuneBeiarn147 p*
2003
2004Jan Erik AasheimValnesfjord147 p
2005
2006
2007Arnt-Erik AuneBeiarn146 p
2008Arnt-Erik AuneBeiarn148 p
2009Thor-Arne TobiassenBodø østre149 p
2010
2011Gøran HelgesenValnesfjord150 p
2012Gøran HelgesenValnesfjord148 p
2013Gøran HelgesenValnesfjord147 p
2014Bård Johan FurnesBodø østre146 p
2015Gøran HelgesenValnesfjord148 p
2016Gøran HelgesenValnesfjord148 p
2017Arnt-Erik AuneBeiarn149 p
2018Simon SørgårdSørfjord & Omegn148 p
2019Runar TobiassenBodø østre146 p
2020Jan Erik AasheimBodø østre147 p

*Til odel og eie

Grunnlagspokalen: (Lite krus m/lokk): Vinnes etter 3 aksjer.

1987Aril TollånesBeiarn99 p
1988Jonny JohansenBodø østre98 p
1989Ole Johnny RøstvoldBodø østre98 p
1990Tore Andre NilsenValnesfjord98 p
1991Ole Johnny RøstvoldBodø østre97 p
1992Lennart LarsenValnesfjord97 p
1993Tore Andre NilsenValnesfjord98 p
1994Lars FossumValnesfjord98 p
1995Hans SkaarBodø østre99 p
1996Per Ove RøkkeBodø østre98 p
1997Per Ove RøkkeBodø østre98 p
1998Bård Johan FurnesBodø østre100 p
1999Arnt-Erik AuneBeiarn100 p
2000Arnt-Erik AuneBeiarn99 p
2001Mats AasheimLakså97 p
2002Geir Hareide HansenBodø østre99 p
2003
2004Bård Johan FurnesBodø østre98 p
2005
2006
2007Arnt-Erik AuneBeiarn99 p
2008Arnt-Erik AuneBeiarn99 p
2009Lars FossumValnesfjord99 p
2010
2011Thor-Arne TobiassenBodø østre99 p
2012Gøran HelgesenValnesfjord96 p
2013Jan Erik AasheimBodø østre99 p
2014Simon SørgårdSørfjord & Omegn100 p
2015Lars-Andreas NystadBodø østre100 p
2016Lars-Andreas NystadBodø østre99 p
2017Thomas SørfjordSørfjord & Omegn99 p
2018Simon SørgårdSørfjord & Omegn100 p
2019Grete ErnstsenSaltdal98 p
2020Simon SørgårdSørfjord & Omegn99 p*
*Til odel og eie

Lagskyting senior:

1990Bodø østre284 p
1991Valnesfjord287 p
1992Bodø østre289 p
1993Valnesfjord286 p
1994Bodø østre292 p
1995Bodø østre284 p*
1996Bodø østre292 p
1997Saltdal286 p
1998Bodø østre289 p**
1999Bodø østre288 p
2000Beiarn290 p
2001Bodø østre285 p
2002Saltdal287 p
2003
2004Valnesfjord289 p
2005
2006Bodø østre285 p
2007
2008Saltdal282 p
2009Bodø østre290 p
2010Røsvik287 p
2011Bodø østre282 p
2012
2013Bodø østre 2282 p
2014
2015
2016Beiarn 1289 p
2017
2018Bodø østre 1194 p
2019Saltdal193 p
2020Bodø østre 1197 p

*Ny pokal **Til odel og eie

Lagskyting Rek/Jun:

1990Midtre Gildeskål197 p
1991Valnesfjord193 p
1992Bodø østre192 p
1993Saltdal200 p
1994Saltdal198 p
1995Saltdal199 p*
1996Bodø østre199 p
1997Saltdal200 p
1998Bodø østre198 p
1999Viken196 p
2000Bodø østre197 p*
2001Saltdal199 p
2002Gildeskål200 p
2003
2004Saltdal196 p
2005
2006Gildeskål195 p
2007
2008Bodø østre196 p
2009Bodø østre 1196 p
2010Bodø østre199 p
2011Bodø østre 1
2012
2013Bodø østre 1
2014
2015
2016Beiarn 1199 p
2017
2018Bodø østre199 p*
2019Sulitjelma199 p
2020Bodø østre191 p

*til odel og eie

Beste lagskytter:

1990Alf TobiassenBodø østre96 p
1991Sture PettersenBodø østre97 p
1992Tore Andre NilsenValnesfjord98 p
1993Arnt-Erik AuneBeiarn98 p
1994Geir Hareide HansenBodø østre100 p
1995Lars FossumValnesfjord97 p
1996Per Ove RøkkeBodø østre100 p
1997Jøran MeåsBodø østre98 p
1998Jøran MeåsBodø østre99 p
1999Bård Johan FurnesBodø østre99 p
2000Espen LeirvikBeiarn99 p
2001Arnt-Erik AuneBeiarn98 p
2002Lars FossumValnesfjord99 p
2003
2004Jan Erik AasheimValnesfjord99 p
2005
2006
2007
2008
2009Lars-Andreas NystadBodø østre99 p
2010Gøran HelgesenValnesfjord99 p
2011Lars FossumValnesfjord99 p
2012
2013Bård Johan FurnesBodø østre97 p
2014
2015
2016Jan Erik AasheimBodø østre99 p
2017
2018Simon SørgårdSørfjord & Omegn98 p
2019Roar ÅsbakkRøsvik98 p
2020Kim André KorsmoBodø østre99 p

Styrets vandrepremie:

1974Ingebrigt KulsethBodø østre98 p
1975Aril TollånesBeiarn97 p
1976Henning IvarrudBodø østre97 p
1977Bjørn OrøBodø østre96 p
1978Trond SolbakkBeiarn98 p
1979Ole RøstvoldBodø østre99 p
1980Alf TobiassenBodø østre99 p
1981Holger MyrlandSaltdal100 p
1982Sverre RykkjeBodø østre99 p
1983Jürgen LarsenBodø østre97 p
1984Jan MelåBodø østre99 p
1985Lars-Andreas NystadBodø østre98 p
1986Sverre RykkjeBodø østre98 p
1987Aril TollånesBeiarn100 p
1988Ole Johnny RøstvoldBodø østre99 p
1989Lars-Andreas NystadBodø østre99 p
1990Jan Erik AasheimBodø østre99 p
1991Sture PettersenBodø østre99 p
1992Harald HeradstveitBodø østre100 p
1993Lennart LarsenValnesfjord99 p
1994Lennart LarsenValnesfjord100 p
1995Frank EidissenLeines100 p
1996Asle BentsenSaltdal99 p
1997Alf TobiassenBodø østre99 p
1998Bård Johan FurnesBodø østre100 p
1999Tor HansenLakså100 p
2000Tor HansenLakså100 p
2001Karl Gunnar StrømSaltdal99 p
2002Karl Gunnar StrømSaltdal100 p
2003
2004Sven Arne PedersenBodø østre100 p
2005
2006Arnt-Erik AuneBeiarn99 p
2007John Erik LeitheViken100 p
2008Lars-Andreas NystadBodø østre100 p
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016Jan Erik Aasheim
Roar Åsbakk
Bodø østre
Røsvik
100 p
2017
2018Roar ÅsbakkRøsvik100 p
2019
2020Grete ErnstsenSaltdal100 p

Samlagets 85 års fat:

1993Terje HåkonsenBeiarn332 p
1994Kjell JenvinBodø østre334 p
1995Kjell JenvinBodø østre327 p
1996Terje HåkonsenBeiarn338 p
1997Rikard ChristensenBodø østre337 p
1998Sten FureLakså335 p
1999Alf TobiassenBodø østre342 p
2000Henning IvarrudBosø østre337 p
2001Hans HansenGildeskål338 p
2002Sverre RykkjeBodø østre336 p
2003
2004Terje HåkonsenBeiarn337 p

Beste kvinnelige mesterskapsskytter:

1999Torild KaspersenViken318 p
2000Torild KaspersenViken316 p
2001Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn339 p
2002Kristin NormannSaltdal319 p
2003
2004Hege-Kristin Aune Jørgensen Beiarn325 p
2005Elisabeth SørdalSaltdal325 p
2006Siv E. JansenSaltdal327 p
2007Sandra EriksenGildeskål326 p
2008Hege-Kristin Aune Jørgensen Beiarn334 p
2009Solveig TobiassenBodø østre329 p
2010
2011Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn337 p
2012Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn328 p
2013Ida KristiansenGildeskål334 p
2014Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn340 p
2015Grete ErnstsenSaltdal331 p
2016Ingeborg Aune JørgensenBeiarn342 p
2017Ingeborg Aune JørgensenBeiarn337 p
2018Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn340 p
2019Grete ErnstsenSaltdal339 p
2020Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn344 p

Beste veteranskytter. Veteranpokalen:

2001Ole RøstvoldBodø østre350 p
2002Ole Røstvold Bodø østre349 p
2003Ole Røstvold Bodø østre347 p
2004Ole Røstvold Bodø østre346 p
2005Jørgen AlbriktsenLeines346 p
2006Ole Røstvold Bodø østre346 p
2007Jarl KristensenRøsvik349 p
2008Alf TobiassenBodø østre349 p
2009Per ErnstsenSaltdal348 p
2010Jarl KristensenRøsvik349 p
2011Jarl KristensenRøsvik350 p
2012Kjell Arne LarsenGildeskål345 p
2013Alf TobiassenBodø østre349 p
2014Alf TobiassenBodø østre349 p
2015Hans Kristian ØvermarkBodø østre347 p
2016Hans Kristian ØvermarkBodø østre347 p
2017Magne DrægniBodø østre349 p
2018Magne DrægniBodø østre347 p
2019Kristian HansenLakså349 p
2020Jan Erik SørdalSaltdal349 p