Terminliste 2024

UkeDatoStevneArrangørMerknad
Hovedbegivenheter DFS 2024
Innendørs
15-6/1Dobbeltstevne innendørsSaltdal
212-13/1Dobbeltstevne innendørsSulitjelma
315-21/1Nordlyscupen i Troms
319-20/1Dobbeltstevne innendørsGildeskål
424-25/1Dobbeltstevne innendørsBodø østre
426-27/1Dobbeltstevne innendørs Lakså
4MidtukestevneDobbeltstevne innendørsBodø østre
51-4/2Landsskytterstevnet innendørsStjørdal
610/2Heli-Team finaleTrondenes
718/2Samlagsstevnet innendørsGildeskål
823-25/2Landsdelskretsstevne 15 mBodø østre
109/3Åpent stevne felt – Kiwi Cup 1 (SR-1)Saltstraumen
1116/3Åpent stevne felt – Kiwi Cup 2 (SR-2)Sandhornøy
1117/3Åpent stevne felt – Kiwi Cup 3 (SR-3)Bodø østre
12Palmehelg
13Påske
146/4Samlagsstevnet felt – Kiwi Cup 4 (SR-4)Sulitjelma
1513-14/4Saltdalstevnet felt flyttes til 22-23/6Saltdal
1513-14/4KM vinterfelt søndre kretsRana
1620/4Åpent stevne felt – Kiwi Cup 5 (SR-5) finaleGildeskål
1621/4Åpent feltstevneLakså
Bane
1728/4BaneåpningBodø østre
181/51.-maistevneRøvassdalen
185/5Vårmønstring – Østbø-cup 1Bodø østre
19Kristi himmelfartsdag / konfirmasjonshelg
2017. mai og pinse
2126/5Gildeskålhelga – Østbø-cup 2 / feltGildeskål
2231/5-2/6Norgescup bane/stang/felthurtigÅsheim, Lismarken, Elverum
221/6Åpent stevneSaltstraumen
236/6Åpent stevneBodø østre
2415-16/6RøsvikstevnetRøsvik
2415-16/6Sørfjordstevnet – Østbø-cup 3Sørfjord & omegn
2522-23/6Saltdalstevnet – Østbø-cup 4 og Saltdalstevnet feltSaltdal
2626-29/6NNM felt og baneStorfjord
275-7/7Kanonhelga – RøvassdalenDunderlandsdalenBjøllånesRana
276/7Åpent stevne – Østbø-cup 5Sulitjelma
2917-20/7Norgescup bane/stang/felthurtigMidt-Norge
19-26/7LandsskytterstevnetSteinkjer
3210-11/8Åpent stevne – Østbø-cup 6Sandhornøya/Ørnes
3317/8BjøllånesstevnetBjøllånes
3318/8Rana/SaltenSaltdal
3424-25/8Samlagsstevnet – Østbø-cup 7Lakså
3530/8-1/9Norgescup baneBø, Melbo, Trondenes
367-8/9Beiarstevnet – Østbø-cup 8Beiarn
3714/9Finale Østbø-cupenBodø østre
39Frist rapportering Dugleiksmerket
41Ungdomssamling innendørsValnesfjord
UngdomsstevneValnesfjord
Innendørs
4325-26/10Dobbeltstevne innendørsØrnes
441-2/11Dobbeltstevne innendørsBodø østre
458-9/11Dobbeltstevne innendørsGildeskål
4615-16/11Dobbeltstevne innendørsSaltdal
4722-23/11Dobbeltstevne innendørsSørfjord & omegn
23/11Ombudsmøtet
4826/11-1/12Oslo Open
496-7/12Dobbeltstevne innendørsValnesfjord
52RomjulsstevneBodø østre