Vandretrofeer samlagsmesterskap felt

Samlagsmesterskap vinterfelt, mesterskap senior.

ÅrNavnArrangør
1983Hans Arne TofteValnesfjord36 trBodø østre
1984Ingebrigt KulsethBodø østre38 trFjordbotn
1985Gunnar SteiroValnesfjord40 trSulitjelma
1986Lennart LarsenValnesfjord40 trValnesfjord
1987Aril TollånesBeiarn40 trMidtre Gildeskål
1988Tore BentsenSaltdal40 trBodø østre
1989Ole Johnny RøstvoldBodø østre39 trSaltdal
1990Jan Erik AasheimBodø østre38 trValnesfjord
1991Tore BentsenSaltdal41 trFjordbotn
1992Lars FossumValnesfjord41 trValnesfjord
1993Ole Johnny RøstvoldBodø østre38 trBodø østre
1994Tore Andre NilsenValnesfjord41 trSaltdal
1995Asle BentsenSaltdal41 trViken
1996Espen LeirvikBeiarn40 trMisvær
1997Jürgen LarsenBodø østre41 trSulitjelma
1998Thor-Arne TobiassenBodø østre42 trGildeskål
1999Alf TobiassenBodø østre41 trBodø østre
2000Jürgen LarsenBodø østre40 trSaltdal
2001Jürgen LarsenBodø østre42 trViken*
2002Arnt-Erik AuneBeiarn42 trSandhornøy
2003Arnt-Erik AuneBeiarn42 trSaltstraumen
2004Alf TobiassenBodø østre37 trMisvær
2005Terje HåkonsenBeiarn41 trValnesfjord
2006Lars FossumValnesfjord42 trGildeskål
2007Tore BentsenSaltdal40 trMisvær/Viken
2008Per Ove RøkkeBodø østre41 trBodø østre
2009Arvid JansenSaltdal42 trSaltdal
2010Therese SkoglundSaltdal39 trMisvær
2011Espen KirkesætherBodø østre41 tr
2012Arnt-Erik AuneBeiarn41 tr
2013Per Harald EriksenGildeskål40 trGildeskål
2014Therese SkoglundSaltdal39 trGildeskål
2015Raymond EliassenSaltdal41 trSaltstraumen/BØS
2016Arnt-Erik AuneBeiarn42 trSaltdal
2017Hege-Kristin Aune JørgensenBeiarn39 trGildeskål
2018Arnt-Erik AuneBeiarn41 trBodø østre
2019Raymond EliassenSaltdal41 trBodø østre

*Til odel og eie

Samlagsmesterskap felt V65 – V73: Krus m/lokk (Vinnes etter 5 aksjer)

2010V65Henning Ivarrud39 tr
V73Alf Tobiassen42 tr
2011V65Hans Kr. Øvermark39 tr
V73Alf Tobiassen42 tr
2012V65Kjell Arne Larsen36 tr
V73Alf Tobiassen42 tr
2013V65Kjell Arne Larsen41 tr
V73Hans Kr. Øvermark41 tr
2014V65Aksel Skoglund42 tr
V73Alf Tobiassen42 tr
2015V65Magne Drægni37 tr
V73Terje Nesje41 tr
2016V65Aksel Skoglund42 tr
V73Alf Storjord42 tr
2017V65Aksel Skoglund41 tr
V73Terje Håkonsen40 tr
2018V65Jan Erik Sørdal42 tr
V73Tor Robert Johansen42 tr
2019V65Jan Erik Sørdal41 tr
V73Tor Robert Johansen42 tr
2020V65
V73


Samlagsstevnet felt Beste kvinne kl 1-5:

2006Inger Johanne Haabet25 tr
2007Therese Skoglund24 tr
2008Hege-Kristin Aune Jørgensen26 tr
2009Therese Skoglund30 tr
2010Therese Skoglund30 tr
2011Grete Ernstsen24 trIkke gravert
2012Thesese Skoglund25 tr
2013Therese Skoglund29 trTil odel og eie

(Pokal utgått)

Samlagsmesterskap felt kl V55:
(Pokal u/lokk til odel og eie i 2014)

2008Magne Drægni35 tr
2009Tor Johansen39 tr
2010Svein Andreassen33 tr
2011Arvid Jansen38 tr
2012Svein Andreassen37 tr
2013Tor Johansen37 trIkke gravert
2014Svein Andreassen35 trTil odel og eie
2015Svein Andreassen35 tr Ny: Peer Gynt krus
2016Tore Bentsen27 tr
2017Tor Johansen35 tr
2018Bård Pedersen36 tr
2019Svein Andreassen38 tr

Samlagsstyrets krus: 30-skudd

1998Terje HåkonsenBeiarn30 tr
1999Henning IvarrudBodø østre30 tr
2000Jürgen LarsenBodø østre29 tr
2001Jürgen LarsenBodø østre30 tr
2001Arnt-Erik AuneBeiarn30 tr

HV-14 Vandrekrus

1982Odd VestgårdSaltdal10,00 sek
1983Ingebrigt KulsethBodø østre14,70 sek
1984Lennart LarsenValnesfjord10,00 sek
1985Hans Arne TofteValnesfjord8,80 sek
1986Lennart LarsenValnesfjord12,80 sek
1987Helge HelgesenVatnbygda11,35 sek
1988Magne DrægniBodø østre12,34 sek
1989Ole Johnny RøstvoldBodø østre11,10 sek
1990Sven Arne PedersenBodø østre13,97 sek
1991Arne JohansenSaltdal12,36 sek
1992Tore BentsenSaltdal7,48 sek
1993Jan Peter YslandBodø østre8,05 sek
1994Raymond DokmoBeiarn11,31 sek
1995Tor Einar YslandBodø østre8,50 sek
1996Asle BentsenSaltdal10,31 sek
1997Asle BentsenSaltdal11,50 sek
1998Asle BentsenSaltdal10,26 sek
1999Jürgen LarsenBodø østre10,28 sek
2000Karl Gunnar StrømSaltdal8,78 sek
2001Kristian JansenSaltdal8,97 sek
2002Jürgen LarsenValnesfjord9,16 sek
2003Asle BentsenSaltdal7,98 sek
2004Asle BentsenSaltdal8,40 sek
2005Asle BentsenSaltdal9,80 sek
2006Kim André KorsmoBodø østre8,72 sek
2007Karl Gunnar StrømSaltdal7,67 sek
2008Karl Gunnar StrømSaltdal10,20 sek
2009Karl Gunnar StrømSaltdal11,62 sek
2010
2011
2012Karl Gunnar StrømBodø østre9,96 sek
2013
2014
2015
2016Alexander Klo HansenSaltdal11,97 sek
2017Vegard YslandBodø østre8,33 sek
2018Ikke arrangert
2019Vegard YslandBodø østre9,02 sek

Samlagsstevnet felt – Stang

2000Karl Gunnar StrømSaltdal19 tr
2001Jürgen LarsenBodø østre21 tr
2002Jürgen LarsenValnesfjord20 tr
Johan Olav BråtenBodø østre20 tr
2003Asle BentsenSaltdal24 tr
2004Sture PettersenBodø østre20 tr
2005Asle BentsenSaltdal22 tr
2006Bjørn-Ronny MadsenGildeskål20 tr
2007Sture PettersenBodø østre21 tr
2008Lars-Andreas NystadBodø østre17 tr
2009Per Ove RøkkeBodø østre20 tr
Karl Gunnar StrømSaltdal20 tr
2010
2011
2012Karl Gunnar StrømBodø østre23 tr
2013Bjørn-Ronny MadsenGildeskål17 tr
2014
2015
2016Jan Peter YslandBodø østre20 tr
Alexander Klo HansenSaltdal20 tr
2017Thomas SørfjordSørfjord & omegn15 tr
2018Vegard YslandBodø østre20 tr
2019Raymond EliassenSaltdal26 tr

Samlagsstevnet felt – Lagskyting senior

1992Valnesfjord87 tr
1993Valnesfjord75 tr
1994Valnesfjord85 tr*
1995Saltdal84 tr
1996Bodø østre70 tr
1997Beiarn80/62 tr
1998Bodø østre86 tr
1999Bodø østre85 tr*
2000Bodø østre78/34 tr
2001Bodø østre89/76 tr
2002Beiarn84/36 tr
2003Bodø østre90/46 tr
2004Bodø østre 172/28 tr
2005Bodø østre 177 tr
2006
2007Saltdal57 tr
2008Bodø østre 275/31 tr
2009Saltdal86 tr
2010
2011
2012Bodø østre114/47 tr

*Til odel og eie (Pokal tatt ut av bruk, disponibel til annet formål)

Samlagsstevnet felt – Lagskyting R/ER/J

1992Beiarn58 tr
1993Bodø østre60 tr
1994Bodø østre60 tr
1995Bodø østre57 tr *
1996Viken54 tr
1997Viken55/32 tr
1998Bodø østre58 tr
1999Bodø østre57 tr **
2000Saltdal58/34 tr
2001Bodø østre49/21 tr
2002Saltdal60/45 tr
2003Gildeskål60/35 tr
2004Saltdal 149/27 tr
2005Gildeskål55 tr
2006Gildeskål57 tr
2007Bodø østre59 tr
2008Bodø østre 358/35 tr

* Ny premie ** Til odel og eie (Pokalen overføres til SM bane lagskyting E-ER-J)

Samlagsstevnet felt Lagskyting V65 – V73: Liten pokal m/lokk. Vinnes etter 3 aksjer.

2008Bodø østre59 tr
2009Bodø østre60 tr
2010Ikke reg senere
2018Ikke arrangert

Pokalen overføres til SM bane lagskyting V55-V65-V73.