Uke | Dato | Stevne | Arrangør | Merknad |
INNENDØRS | ||||
4 | 29-30/1 | Dobbeltstevne | Bodø østre | |
5 | 5-6/2 | Dobbeltstevne | Sulitjelma | |
7 | 20/2 | Heli Team finale | Usikkert | |
7 | 19-20/2 | Samlagsstevnet | Ørnes | |
8 | 26-28/2 | |||
FELT | ||||
9 | 6/3 | Feltsamling | ||
13 | PÅSKE | |||
BANE | ||||
25 | 26/6 | Vårmønstring/Baneåpning – AN 1 | Bodø østre | |
25 | 27/6 | Åpent stevne – AN 2 | Lakså | Dobbelt? |
26 | 3/7 | Åpent stevne – AN 3 | Valnesfjord | |
27 | 8/7 | Organisasjonsmedaljen | Alle lag | |
27 | 9-10/7 | Saltdalstevnet – AN 4 | Saltdal | |
28 | ||||
29 | 23/7-8/8 | Hjemme-LS | Alle lag | |
30 | 23/7-8/8 | Hjemme-LS | Alle lag | |
31 | 7/8 | Valnesfjordstevnet – AN 5 | Valnesfjord | |
31 | ||||
32 | 6-9/8 | Frende Cup runde 2 | Nordskogbygda, Trysil, Åmot og Jordet og Tenaasen | Usikkert tidspunkt |
32 | 14/8 | Samlagsstevnet bane – AN 6 | Sulitjelma | |
33 | 21-22/8 | Rana-Salten | Bjøllånes | |
34 | 24/8 | SM skogsløp | Bodø østre | |
34 | 27-29/8 | Beiarstevnet – AN 7 | Beiarn | |
34 | 27-29/8 | Frende Cup finale | Hovdebygda og Ørsta, Sykkylven og Sunnylven | |
35 | 4/9 | Åpent stevne | Valnesfjord | |
35 | 3-5/9 | NNM felt og bane | Saltdal – Bodø østre | |
36 | Rapporteringsfrist Organisasjonsmedaljen | Rapporteres til Ketil Hansen keedga-h@online.no | ||
37 | 18/9 | AN-finale | Bodø østre | |
37 | 19/9 | Samlagsstevnet felt | Gildeskål | |
40 | Rapporteringsfrist Dugleiksmerket | |||
INNENDØRS | ||||
42 | 23/10 | Dobbeltstevne | Bodø østre | |
43 | Rapporteringsfrist Aktivitetskonkurransen | |||
43 | 30/10 | Dobbeltstevne | Gildeskål | |
44 | Flyttet dato | |||
44 | 6-7/11 | Skyteinstruktørkurs 1 | Bodø østre | |
46 | 20/11 | Ombudsmøtet | Fauske hotell kl 11:00 | |
47 | 24-25/11 | Samlagsstevnet innendørs | Saltdal | |
47 | 27/11 | KM 15 m | Bodø østre | |
48 | 2-5/12 | Avlyst | ||
48 | 11/12 | Ekstraordinært ombudsmøte | Teams | |
49 | 10-11/12 | Dobbeltstevne | Bodø østre | |
50 | ||||
51 | ||||
52 | 28-29/12 | Avlyst |
Arrangør SM skifelt bes melde seg