Heli-Team finale 15/2-2020


Live-visning finner du oppe på knappen «Live-visning» – «Megalink» – «Trondenes» eller her
Livesending her
Live resultater her

Finaleoppsett lørdag 15/2:

Kl. 0900 V73 + V65
Harald Englund Søgne
Svein Erik Rognli Øvre Målselv
Svein Andreassen Bodø Østre
Eilif Andersen Sortland
Tor Robert Johansen Bodø Østre
Roald Søfting Ramsund
Steinar Aufles Mosjøen
Arvid Bergmo Nedre Nordreisa
Evald Andersen Balsfjord
Kjell Arne Hermansen Trondenes
Kl. 0950 V55
Oddmund Eggum Trondenes
Stein Hugo Berntsen Målselv
Terje Mellem Bjerkvik
Bård Pedersen Bodø Østre
Knut Bakken Stjørdal
Are Jenssen Hammerfest
Magnus Lund Bodø Østre
Stein Gjøran Larsen Kvænangen
Kurt-Arne Rabben Bø
Thorbjørn Solås Ramsund
Kl. 1040 EJ + kikkert
Adrian Christoffer Pedersen Hammerfest
Torinn Håkstad Lakselvdal
Emma Eliassen Lakselvdal
Thomas Solås Ramsund
Mikael Andrè Pettersen Breivik Trondenes
Lasse Gyltnes Ramsund
Nils Erling Rognli Storfjord
Andreas Gyltnes Ramsund
Yngve Rognli StorfjordDaniel Trulsen Falken
Kl. 1130 Rekrutt
Isak Magnussen Alteren
Ane Nermark Trondenes
Ervin Johansen Målselv
Sverre J G Ødegård Alteren
Marcus Johan Jacobsen Bodø Østre
Truls Ringstad Lakselvdal
Ellen Ø Winnem Alteren
Jannike Jakobsen Ørnes
Celine Nermark Trondenes
Vilde Stenseng Andreassen Kjøpsnes
Kl. 1215 Eldre rekrutt
Maja Karlstad Storfjord
Benedikte Brandtzæg Ørnes
Andreas Karolius Bjerkvik
Magnus Ramstad Ysland Bodø Østre
Sáve Malin Tana
Ailin Z Olsen Hammerfest
Alvin Nikolai Johansen Nesna
Vilde Berntsen Sulitjelma
Leon-Andre Pettersen Bø
Vilde Mosbergvik Storsteinnes
Kl. 1300 Junior
Tina Mari Husnes Larsen Røvassdalen
Kaja Helene Remmen Nesna
Carina Ysland Bodø Østre
Mats Hjartland Fagervika
Synnøve Afrodite Gjervik Lossius Trondenes
Tuva Hugås Sulitjelma
Nathalie Losvar Alta
Miriam Amalie Pedersen Hammerfes
tIne W. Nilssen FalkenCarl Konow Nesna
Kl. 1350 Klasse 5
Peter Sørli Søgne
Miklas Ellingsen Brunes Bodø Østre
Tom Marius Gjertsen Kalvik Trondenes
Grete Ernstsen Saltdal
Runar Tobiassen Bodø Østre
Anders Kruhaug Bjerkvik
Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen
Bengt Bratland Trondenes
Henriette Larsen Kristoffersen Hammerfest
Terese Maristad Høland/Bjørkelangen
Kl. 1440 Klasse 4
Jim Aronsen Saltdal
Torunn Schjelderup Håkstad Lakselvdal
Bjørnar Eriksen Kvænangen
Tor Hansen Lakså
Tonje Fredheim Røsvik
Lene Mari Sæthre Bodø Østre
Tor Jostein Jenssen Bardu
Ståle Takle Bardu
Jan-Kato Bjørnsund Bardu
Ivar Eira Hammerfest
Kl. 1530 Klasse 3
Carina Jensen Nedre Nordreisa
Stein Erik Kvandahl Sortland
Siv Bente Jæger Hammerfest
Vebjørn Einarsen Falken
Oddbjørn Kjellbakk Lakså
Inger Johanne Haabet Bodø Østre
Eivind Killi Trondenes
Ulrik Johan Jakobsen Trondenes
Kenneth J. Nygaard Nesna
Stein Are Nøstvik Balsfjord
Kl. 1620 Klasse 2
Magne Lorentzen Søgne
Thea Solberg Hansen Lakså
Jan Otto Kaino Kvænangen
Elin Mortensen Andenes
Jorunn Mjåland Hammerfest
Knut Øystein Freng Bodø Østre
Tove Mette Gammelmoe Dverberg
Helena Ilo Målselv
Njål Killi Trondenes
Vebjørn Skreddernes Kvæfjord
Kl. 1710 Klasse 1
Tore Steen-Helgesen Ramsund
Berit Guttvik Veimoen Trondenes
Rita Grønbeck Sortland
Lone Kuhmunen Bjerkvik
Trine Hanssen Berg Kjøpsnes
Heidi Hvidsten Nesna
Tommy Jensen Andenes
Gerrit Grothedde JR Trondenes
Ingeborg Nygaard Bardu
Cesilie Ilseng Kjøpsnes

Les mer